آموزش زبان انگلیسی

 

تمرکز کلیه کلاسهای زبان بر مکالمه می باشد.به کارگیری روش ها و تکنیک های به روز آموزشی جهت بالا بردن انگیزه دانشجویان از مهمترین مزیت های این  دوره ها می باشد.کاربر روی مکالمات روزمره در تمامی کلاسهای زبان مجتمع فنی تهران  نمایندگی نارمک (بزرگسالان و کودک و نوجوان )،موجب بالا بردن اعتماد به نفس دانشجویان در تعاملات به زبان آموزش داده شده می گردد تا دانشجویان در خارج از کلاس و در محیط واقعی بتوانند به راحتی صحبت کنند.

اولین گام جهت شرکت در کلاس های زبان مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک آزمون تعیین سطح است . لازم به ذکر است طول آزمون تعیین سطح حدودا 15 دقیقه است و آمادگی پیش از آزمون ضرورتی ندارد.

کلاس های زبان در نمایندگی نارمک شامل کلاس های زبان انگلیسی، آلمانی و ترکی استانبولی در گروه های مختلف سنی (کودک و نوجوان  و بزرگسالان) می باشد.

کلاس ها زبان به صورت ترمیک، فشرده و فوق فشرده برگزار می گردد. دوره های فوق فشرده در مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک 5 روز در هفته(شنبه -چهارشنبه) و هرروز به مدت 4 ساعت برگزار میگردد. لازم به ذکر است که این دوره ها فقط به کسانی پیشنهاد می گردد که بری مهاجرت و یا شرکت در آزمون های بین المللی مانند( IELTS)،برنامه ریزی فشرده ای دارند و گذراندن دوره های ترمیک و یا فشرده به دلیل زمان محدود ایشان امکان پذیر نمی باشد