آموزش دسرهای مدرن فرانسوی | Modern French Desserts

دسرهای فرانسوی از جمله متنوع ترین و خوشمزه ترین دسرهای دنیا می باشند و بسیاری از آن ها در دنیا محبوبیت دارند و مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع غذاها و دسرهای فرانسوی، پایه ای برای بسیاری از غذاها و دسرهای کشورهای غربی محسوب می شوند.

نواحی مختلف فرانسه دارای غذاها ی خاص خود و با تنوع بالا می باشند، و با گذر از یک ناحیه به ناحیه دیگر طیف گسترده ای از غذاهای جدید  مشاهده می شود. البته امروزه در شهرهای بزرگ، به دلیل چند فرهنگی بودن، ترکیبی از غذای ملی و بومی را خواهید دید.  غذای فرانسوی در هر منطقه با استفاده از مواد اولیه تازه و بومی همان منطقه تهیه و طبخ می شود و این موضوع تفاوت غذاهای مناطق مختلف فرانسه را سبب می شوند.

تنوع و جذابیت غذاهای فرانسوی به دسرها نیز سرایت کرده و خواهیم دید فرانسه خاستگاه مجموعه ای از محبوب ترین ها در دنیاست. در تهیه این دسرها، تکنیک های خاصی به کار برده می شوند که این روش ها نیز مخصوص کشور فرانسه هستند. همچنین کاربرد مواد اولیه تازه در این بخش از خوشمزه های فرانسوی نیز دیده می شود.

دوره دسرهای مدرن فرانسوی:

دسرهای مدرن فرانسوی دوره ای است که در مجتمع فنی تهران شعبه نارمک جهت آموزش انواع دسر فرانسوی برگزار می شود و هنرجویان پس از پایان دوره می توانند در کافه قنادی و یا صرفا در قنادی ها و یا در هتل ها به ارائه و سرو حرفه ای دسر ها بپردازند.

توضیحات:

برای کسب اطلاعات،مشاوره و ثبت نام با شماره 77203060، داخلی 220 تماس حاصل فرمایید.

 

ثبت نام

تخصصی دسرهای مدرن فرانسوی

آموزش دسرهای مدرن فرانسوی | Modern French Desserts

2,125,000 تومان