آموزش مدیریت تخصصی کافی شاپ | Coffee Shop Management training

مدیریت کافی شاپ در صورت موفق بودن میتواند سبب تبدیل کافی شاپ به محیطی فوق العاده برای جذب مشتری شود، یک کافی شاپ خوب می تواند اولین مکانی باشد که  برای یک توقف کوتاه مدت در آغاز روز، سپری کردن زمان استراحت بین ساعات کاری و یا گذراندن اوقات فراغت و مطالعه یک کتاب و یا کار با لپ تاپ به ذهن فرد خطور کند.  ما هر روز شاهد تأسیس کافه های جدید و متنوع با امکانات زیاد و جذاب هستیم و این امر بازار رقابت زیادی را برای مدیران کافه ها بوجود آورده است و مدیران کافه ها را بر آن داشته که با مدیریت درست وبهبود کیفیت کار در این رقابت پیروز شده و شرایط را برای پیشرفت و بقای کار خود فراهم سازند.

مجتمع فنی تهران شعبه نارمک در نظر دارد با برگزاری دوره های مدیریت کافی شاپ و آموزش حرفه ای و تخصصی مدیریت کافی شاپ این شرایط را برای مدیران کافه بوجود آورد و امکان سود دهی و رضایتمندی مشتریان را فراهم آورد.سر فصل های این دوره به شرح ذیل می باشد.

مزایای شرکت در دوره:

از مهمترین مزایای شرکت دردوره بهره گیری از اساتید مجرب و حرفه ای در زمینه مدیریت کافی شاپ و استفاده از تجهیزات کامل کافی شاپ در محل آموزش و امتحان می باشد.

کوتاه بودن مدت دوره ( 32 ساعت و در حدود یکماه ) یکی دیگر از مزایای شرکت در این دوره می باشد. همچنین مجتمع فنی تهران این امکان را برای افرادی که نیاز به گذراندن دوره در مدت کوتاه تر از یکماه را دارند فراهم ساخته تا این دوره را بصورت کامل و با آموزش تمام سرفصل ها و کیفیت مشابه آموزش در یک ماه و توسط همان اساتید در مدت یک هفته هر روزه برگزار نماید.

توضیحات:

پس از  پایان دوره به هنرجویان مدرک رسمی و دوزبانه مجتمع فنی تهران اعطا خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و ثبت نام با شماره 77203060، داخلی 218 تماس حاصل فرمایید.

ثبت نام

آموزش مدیریت تخصصی کافی شاپ

آموزش مدیریت تخصصی کافی شاپ

3,950,000 تومان