مدیریت و راه اندازی کافه و رستوران و اصول تشریفات

دپارتمان تخصصی و کوتاه مدت مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک

صنعت غذا و کافی شاپ

امروزه اشتغال و داشتن درآمد با توجه به شرایط اقتصادی جامعه امری ضروری و نیازی غیر قابل انکار برای قشر وسیعی از جامعه می باشد. جامعه ای که اکثرا جوان هستند، جوانانی که اکثرا با داشتن تحصیلات آکادمیک هنوز نتوانسته اند کار مورد علاقه خودشان را بدست بیاورند. کاری که که هم جذاب باشد و هم بتوانند در امد مکفی را از آن بدست آورند. مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک با توجه به این مهم سعی در برگزاری دوره های مهارتی و تخصصی کرده که شما با هر سنی و با هر شرایطی از لحاظ علمی بتوانید با گذراندن دوره های مورد علاقه خود وراد بازار کار شوید و یا سطح علمی خود را نسبت به این مقوله بالا ببرید. دوره هایی که قادر است مسیر زندگی شما را به کلی تغییر دهد و یا در مسیری که هستید سبب ارتقاء سطح کیفی فعالیت حال حاضر شما شود.

تقریبا از اوایل دهه 80 بود که صنعت غذا و کافی شاپ در کشور ما رونق بیشتری پیدا کرد. جذاب بودن، سود خوب، مواد اولیه فراوان، نقدینگی و…. باعث ورود افراد زیادی به صنعت غذا شد. از همان سال ها رستوران ها و کافی شاپ های زیادی هرروز افتتاح شدند و میزان سرمایه های وارد شده در این بخش هر روز بیشتر از قبل می شد.حدود یک دهه همه چیز با توجه به کمبود و نیاز بازار برای صاحبان کسب و کار و فعالان در این بخش بخوبی طی شد. اوایل دهه نود شروع افول برای اکثر صاحبان کسب و کار صنعت رستوران و کافی شاپ بود.علت خیلی واضح بود، بازار کار اشباع شد و رقابت بین رستوران ها و کافی شاپ ها زیاد شد و از یک طرف توقع مردم و ذائقه مردم تغییر کرد و مردم نسبت به گذشته سخت گیر تر شدند. مردم برای انتخاب جایی برای استراحت و نوشیدن یک قهوه یا خوردن غذای مورد علاقه خود قدرت انتخاب زیادی داشتند.اینترنت فراگیر شده بود و بازار تبلیغات کافه و رستوران ها در بسیاری از سایت ها به چشم می خورد. در این بین تعداد محدودی کافه  و رستوران بودند که با سیاست های درست، نه تنها از پس بازار اشباع شده این صنعت برامدند بلکه توانستند به نحوی عالی کار خود را گسترش دهند. تیلیغات، کیفیت خوب، خلاقیت و ابتکار، مدیریت صحیح و ارائه خدمات جدید و متمایز قسمتی از سیاست هایی بود که باعث شد عده ای محدود بتوانند در این صنعت بزرگ خاص بوده و هرروز پیشرفت داشته باشند.

ما در مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک سعی کردیم با توجه به نیاز روز افزون این صنعت برای وارد شدن افراد متخصص به بازار کار، دوره های تخصصی کوتاه مدتی را طراحی کرده تا در سریعترین زمان ممکن شما عزیزان بتوانید کافه یا رستوران خود را به بهترین شکل ممکن راه اندازی کرده و یا به عنوان فردی متخصص مشغول به کار مورد علاقه خود شوید.

شاید این سوال در ذهن ما باشد که من هنوز دانشجو هستم، من خانه دار هستم، من قصد مهاجرت دارم و…..

نیازی نیست که شما حتما تصمیم به راه اندازی کافی شاپ یا رستوران داشته باشید یا در حال حاضر قصد اشتغال در رستوران یا کافه داشته باشید، مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک، دوره های جذابی هم دارد که که شما می توانید فعالیت خانگی خود را راه اندازی نمایید و کسب در امد داشته باشید و یا برای ارتقاء سطح کیفی آشپزی خود از دوره ها استفاده نمایید. همچنین اگر قصد مهاجرت به هر نقطه ای از دنیا داشته باشید دوره های آموزشی با مدارک بین المللی معتبر به شما کمک میکند تا با داشتن تخصص و همچنین مدرک بین المللی بتوانید در کشورهای دیگر هم کار بهتری پیدا کنید. در ادامه اندکی شما را با دوره های در حال برگزار ی در این مجموعه آشنا میکنیم.

دروس مدیریت و راه اندازی کافه و رستوران و اصول تشریفات

شروع دوره های مدیریت و راه اندازی کافه و رستوران و اصول تشریفات

 عنوان درسلیست روز و ساعتنرخ دورهقابل پرداختتاریخ شروعثبت نام

No entries match your request.

 عنوان درسلیست روز و ساعتنرخ دورهقابل پرداختتاریخ شروعثبت نام

خبرها و مقاله‌های دپارتمان تخصصی و کوتاه مدت