آموزش صبحانه و برانچ | Brunch & Breakfast

با گذشت زمان و با توجه به رشد تعداد افراد شاغل در خانواده و افزایش فعالیت های اقتصادی و کار بیرون از منزل ، میزان صرف صبحانه خارج از منزل روبه گسترش است . یکی از کسب و کارهایی که می تواند برای کسانی که می خواهند با سرمایه گذاری کم برای خود رستورانی راه اندازی کنند راه اندازی یک  رستوران با منوی صبحانه است.
راه اندازی یک رستوران با منوی صبحانه چند مزیت دارد که برای شروع فعالیت های رستوران داری برای افرادی که سرمایه زیادی برای خرید تجهیزات ، استخدام افراد با تجربه ، اجاره مکان های بزرگ ندارند ، می تواند قابل توجه باشد .همچنین وعده غذایی صبحانه ، معمولا ارزان تر از سایر وعده های غذایی است . مشتریان با درآمدهای متوسط و پایین هم معمولا می توانند این وعده غذایی را در یک کافه – رستوران با قیمت های مناسب صرف کنند. بنابراین شما می توانید برنامه های خاصی را برای تبلیغات و جذب مشتریان برای استفاده از خدمات و غذاهای کافه – رستوران شما برای میهمانی ها و دعوت های گروهی خود ، به کار بگیرید . از این راه می توانید درآمدهای خود را بیشتر کنید .

دوره صبحانه و برانچ:

این دوره در مجتمع فنی تهران شعبه نارمک با هدف اموزش انواع منو صبحانه به علاقه مندان جهت تهیه صبحانه حرفه ای در منزل، رستوران و هتل برگزار می شود.

توضیحات:

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و ثبت نام با شماره 77203060 داخلی 220 تماس حاصل فرمایید.

ثبت نام

1,950,000 تومان