آموزش پکیج شبکه MCSA 2016

آموزش پکیج شبکه MCSA 2016 در دپارتمان شبکه مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک با بهره گیری از برترین اساتید این حوزه و مجهزترین لابراتوار واقعی شبکه  امنیت اطلاعات و همچنین سخت افزار برگزار میکند.

بخشی از اصلی ترین آموزش پکیج شبکه MCSA 2016

دوره +Network به عنوان پیشنیاز کلیه دوره های مربوط به شبکه و بهترین نقطه شروع این دوره ها می باشد.
دورهConfiguring Windows 10در این دوره آموزشی  شما با نکات ضروری برای کار به صورت حرفه ای با ویندوز 10 و سرفصل های مطرح شده در آزمون Windows 10 آشنا می شوید.
برای همگام شدن و عقب نماندن از گردونه رقابت در دنیای IT ، متخصصینی که در این زمینه فعالیت می کنند یا قصد ورود به این حوزه را دارند می بایست بی درنگ دانش مورد نیاز را کسب نموده و سطح علمی و توان اجرایی خود را ارتقاء بخشند.
Installation, Storage, and Compute with Windows Server 2016 یک سیستم‌عامل از خانواده مایکروسافت ویندوز و از گروه ویندوز سرور تولید شده از شرکت مایکروسافت و برای سرور است.
با ارائه win10, Server 2016 و نگاه ویژه مایکروسافت در این نسل از سیستم عامل هایش به تکنولوژی های نوینی همچون Virtualization و Cloud، نیاز مبرم به متخصصین مسلط و آشنا به تکنولوژی های موجود در این سیستم عامل ها هر روز بیشتر خواهد شد.
Installation, Storage, and Compute with Windows Server 2016 بر مباحث مدیریت ویندوز سرور 2016تمرکز دارد.
این دوره آموزشی سرفصل هایی نظیر کارکردن با Group Policy و استفاده از آن در مدیریت ویندوز، آموزش برپایی VPN، پیکربندی Remote Access، پیکربندی DNS و… برای شرکت در دومین آزمون تخصصی ویندوز سرور 2016گذراندن این آزمون داوطلبان را قادر به مدیریت وظایف مورد نیاز برای نگهداری زیرساخت Windows Server 2016مانند مدیریت کاربران و گروه ها، دسترسی به شبکه و امنیت داده ها می سازد.
دوره آموزشی Networking with Windows Server 2016تمام مهارت های لازم در زمینه پیکربندی پیشرفته ویندوز سرور 2016مانند مباحث Active Directory، مدیریت و بهینه سازی DNS و DHCP، پیاده سازی Claim-Based Authentication، آموزش استفاده از امکان Dynamic Access Control، و بسیاری موارد دیگر همچون Load Balancing  Failover Clustering و … را برای شرکت در آزمون  پوشش می دهد

.همچنین این امکان را به شما می دهد که مدیر یک شبکه و متخصص پشتیبانی سیستم های کامپیوتری باشید.

پیش نیاز آموزش پکیج شبکه MCSA 2016

آشنایی با کامپیوتر و زبان تخصصی کامپیوتر

سرفصل آموزش پکیج شبکه MCSA 2016

  • Network +
  • Installing and Configuring Windows 10
  • Installation, Storage, and Compute with Windows Server 2016
  • Networking with Windows Server 2016
  • Identity with Windows Server 2016

مهارت های اکتسابی  بعد از آموزش پکیج شبکه MCSA 2016

دانشپذیران پس از پایان این دوره قادر خواهند بود مدیریت سیستم عامل را در شبکه سازمان و یا شرکت انجام دهند.

از جمله این موارد می توان مدیریت Domain، Update ها ، نصب و نگهداری سیستم عامل ، مدیریت محیط مجازی مبتنی بر Hyper-V شرکت مایکروسافت، مدیریت DHCP برای تخصیص IP به دستگاهها ، مدیریت سرویس DNS و بطور کلی تمامی مدیریت ها مربوط به ویندوز اشاره نمود.

لازم به توضیح می باشد پس از پایان این دوره دانشجویان عزیز می توانند به عنوان مدیر شبکه شروع بکار نمایند.

ثبت نام

آموزش پکیج شبکه MCSA 2016

آموزش پکیج کامل MCSA 2016

4,200,000 تومان