دوره آموزش پکیچ ویژه بازار کار

دپارتمان مهندسی شبکه مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک

امروزه درگیری افراد برای ادامه تحصیل، دستیابی به بازار کار است و معمولا از این موضوع نارضایتی دارند که با وجود گذراندن دوره های متعدد باز هم برای دستیابی به بازار کار مربوطه کمبود احساس می کنند. ما با بررسی های انجام شده در این زمینه پیشنهادی ویژه برای ورود به بازار کار داریم که تحت عنوان پکیج ویژه بازار کار ارائه داده ایم.

دوره ➕Network

شرکت CompTIA➕ به عنوان یکی از معتبر ترین شرکت های ارائه کننده مدارک بین المللی IT ، مدرک Network➕ یا مدرک تکنسین شبکه را معرفی نموده و در طی آن به بررسی مفاهیم اولیه شبکه ، پروتکل ها از جمله TCP/IP، توپولوژیها، لایه ها و سایر موارد مهم در کار با شبکه پرداخته و افراد را جهت ورود به دوره های تخصصی تر شبکه از جمله دوره های مایکروسافت ، سیسکو ، لینوکس و امنیت شبکه آماده می سازد . لذا دوره نتورک پلاس به عنوان پیشنیاز کلیه دوره های مربوط به شبکه و بهترین نقطه شروع این دوره ها می باشد.
 

دوره Configuring Windows 10

در این دوره آموزشی  شما با نکات ضروری برای کار به صورت حرفه ای با ویندوز 10 و سرفصل های مطرح شده در آزمون Windows 10 70-698آشنا می شوید.
 
میکروتیک چیست؟

میکروتیک نام شرکتی در کشور( Latvia لتونی ) در اروپای شرقی است که سیستم عاملی به نام RouterOS و سخت افزارهایی برای آن به نام RouterBOARD و نسل جدید و دارای چندین پردازنده آن با نام CloudCoreRouter تولید می کند. این شرکت فعالیت خود را از سال 1991 شروع کرد که در ابتدا RouterOS را برای PC تولید کرد و در سال 2002 اولین RouterBOARD متولد شد.
همچنین اولین MUM (MikroTik Users Meeting) در سال 2002 برگزار گردید.
میکروتیک مشاوران آموزش دیده، مراکز آموزشی و فروشندگان مختلفی در سراسر جهان دارد. بیش از 11000 مهندس آموزش دیده و دارای مدارک میکروتیک در جهان وجود دارند.

سطح پایه

تنها مدرک سطح پایه MTCNA می باشد.

دوره CCNA

دوره CCNA)) Cisco Certified Network Associate   ﺍﻭﻟﻴﻦ دﻭره Cisco و  ﭘﻴﺶ ﻧﻴﺎﺯ ﺳﺎﻳﺮ دوره های ﺳﻴﺴﻜﻮ می باشد و ﺷﺎﻣﻞ مفاهیم ﭘﺎﻳﻪ ﺍﻯ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺷﺒﻜﻪهای  LAN و WAN ﻭ ﻧﺤﻮﻩ ﻧﺼﺐ ﻭ ﺭﺍﻩ ﺍﻧﺪﺍﺯﻯ ﺍﻳﻦ ﻧﻮﻉ ﺷﺒﻜﻪ ﻫﺎ در مقیاس کوچک ﻣﻰ ﺑﺎﺷﺪ. ﺩﺭ آموزش CCNA ﻣﻔﺎﻫﻴﻢ ﺭﻭﺗﻴﻨﮓ ، سوئیچینگ ﻭ ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ ﻧﺤﻮﻩ ﻧﺼﺐ ﻭ ﺭﺍﻩ ﺍﻧﺪﺍﺯﻯ ﺳﻮﻳﻴﭻ ﻫﺎ ﻭ ﺭﻭﺗﺮﻫﺎﻯ ﺳﻴﺴﻜﻮ ﺩﺭ ﻻﻳﻪ ﻫﺎﻯ ﺩﻭﻡ ﻭ ﺳﻮﻡ ﺷﺒﻜﻪ بررسی می شود. درﺿﻤﻦ تمامی ﭘﺮﻭﺗﻜﻞ ﻫﺎﻯ ﺍﺭﺗﺒﺎﻃﻰ ﺷﺒﻜﻪ به صورت جزیی قابل بررسی قرار می گیرند.

فقط چند ماه برای جذب بازار کار شبکه زمان بگذارید.

دوره های پکیچ ویژه بازار

 

خبرها و مقاله‌های پکیچ ویژه بازار