دپارتمان زبان انگلیسی کودک و نوجوان

دپارتمان زبان انگلیسی کودک و نوجوان مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک

گروه زبان انگلیسی کودک و نوجوان:

یادگیری زبان دوم در کودکی باعث می شود تا کودکان حافظه فعال بهتری نسبت به سایر کودکان داشته باشند، خلاقیت در آنها بسیار بیشتر می باشد، توانمندی های فردی و ارتباطی کودکان بهبود میابد. ذهن کودک برای یادگیری بسیار آماده تر از بزرگسالان می باشد. کودکانی که آموزش زبان انگلیسی را از سنین ابتدائی تر آغاز می کنند، می توانند لهجه ای مشابه با افراد بومی آن زبان را داشته باشند.

در کلاس های زبان کودک و نوجوان مجتمع فنی تهران، نمایندگی نارمک، با به کارگیری جدیدترین کتب و متد آموزشی و با همکاری با اساتید با تجربه در زمینه تدریس کودک و نوجوان تمام سعی خود را می کند تا کلاس ها را برای زبان آموزان جذاب نماید. در این مجموعه،توجه خاصی به بهسازی و به روز کردن فرآیند یاددهی و یادگیری می شود. توجه به تفاوت های فردی دانشجویان باعث برانگیختن رغبت و اشتیاق دانشجویان  و در نتیجه مشارکت آنها در فرآیند یادگیری می شود.

در دوره های کودک و نوجوان، ارزشیابی به صورت مستمر انجام می گیرد. یکی از روش های آن مستندسازی فعالیت های دانش آموزان است کهمی توانیم عملکرد آنها را ثبت و نگهداری کنیم. برای مثال: گزارش های داستان گونه، یادداشت های دانش آموزان، مصاحبه با دانش آموزان، فایل های تصویری و صوتی و ….

در طول هر ترم یک جلسه PTM ( جلسه اولیاء و مربیان) برگزار می گردد. در طول جلسه، دانشجویان مطالب یادگرفته شده در طول ترم دوره را در قالب: روزنامه دیواری، نمایش نامه، پوستر و … به اولیاء ارائه می دهند. اولیاء می توانند از روند آموزشی فرزندان خود آگاه شوند و با اساتید مشورت کنند.

دوره های دپارتمان زبان کودک و نوجوان

 

خبرها و مقاله‌های دپارتمان زبان کودک و نوجوان