دپارتمان زبان های خارجی

دپارتمان زبان های خارجی مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک

دوزبانه بودن در دنیای امروز، بسیار حائز اهمیت می باشد. این امر برای کسانی که به دنبال موفقیت هستند و رسیدن به اهداف اقتصادی خود را در اولویت قرار می دهند، اهمیت بیشتری پیدا می کند. یادگیری زبان جدید می تواند بسیار جذاب باشد، زیرا ما را قادر می سازد تا به اطلاعاتی دست پیدا کنیم که دیگران نمی توانند  یا می توانیم با افرادی ارتباط برقرار کنیم که دیگران نمی توانند. محققان ثابت کرده اند که افراد چندزبانه خلاق تر،باهوش تر، دارای اعتماد به نفس و حافظه بهتری می باشند. همه ما می دانیم که یادگیری زبان دوم باعث کندی روند زوال عقل می گردد. غیر از موارد ذکر شده، دانستن زبان دوم برای کسانی که قصد مهاجرت و بهبود موقعیت شغلی و شرایط زندگی خود را دارند، الزامی می باشد.

CEFR/CEFRL (the Common European Framework of Reference for Languages) یک معیار و چهارچوب مشترک و استاندارد برای اندازه گیری سطح واقعی دانش افراد در زبان های گوناگون است. افرادی که قصد مهاجرت دارند باید مدرک زبانی معادل با (حداقل) سطح B1 در آن زبان را داشته باشند.

CEFR:

A1 : سطح مقدماتی

A2-B1 : سطح متوسط

B2-C1 : سطح پیشرفته

C2 : بسیار پیشرفته

مجتمع فنی تهران، نمایندگی نارمک، با به کارگیری بهترین و به روزترین کتب و متدهای آموزشی و موارد کمک آموزشی و همچنین همکاری با اساتید مجرب شما را در رسیدن به این هدف یاری می کند. دپارتمان زبان های خارجی مجتمع فنی تهران، نمایندگی نارمک، دارای گروه های فعال در زبان انگلیسی بزرگسالان، زبان انگلیسی کودک و نوجوان، زبان آلمانی و زبان ترکی استانبولی می باشد.

دروس دپارتمان زبان های خارجی

خبرها و مقاله‌های دپارتمان زبان های خارجی