آموزش مراقبت پوست، مو و زیبایی | Hair and Skin Care

چقدر به زیبایی ظاهری خود اهمیت می‌دهید و وقت صرف بهبود طراوت و شادابی آن می‌کنید؟  با گذشت زمان چین و چروک هایی بر روی صورت پدیدار می شود که گاه بسیار آزار دهنده می باشد زیرا بخش مهمی از ظاهر و زیبایی ما به سلامت پوست بستگی دارد و با چین و چروک شدن آن میزان این زیبایی و سلامت ظاهر کم می شود. پوست انسان نیز مانند دیگر اعضای بدن به مرور زمان دچار فرسودگی می‌شود.  البته فرسودگی نیز یکی از عوارض افزایش سن است و نمی‌توان از آن جلوگیری کرد؛ ولی با اقداماتی مفید می‌توان این روند را کند کرد و ظاهری همواره شاداب داشت.

دوره مراقبت پوست، مو و زیبایی:

گذراندن دوره های زیبایی برای همه افرادی که در جستجوی راهکاری برای جلوگیری از پیری پوست متعادل ساختن و تقویت آن و تداوم زیبایی ظاهری خود هستند با هر رده سنی و هر میزان سطح تحصیلات و آگاهی در این زمینه مناسب می باشد.

هدف مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک از برگزاری این دوره کمک به دانشپذیران برای شناخت پوست و راهکارهای مراقبت از آن برای حفظ شادابی و طراوت آن و فراگیری مراقبت های خاص زیبایی می باشد.

مهارت های اکتسابی:

دانشپذیران پس از گذراندن این دوره ضمن اینکه قادر به مراقبت از پوست و موی خود و اطرافیان خود خواهند بود، با شرکت در امتحان سازمان فنی و حرفه ای کشور و گرفتن مدرک این سازمان و گرفتن مدرک فناوران قادر خواهند بود در کلینیک زیر نظر پزشک متخصص زیبایی ، سالن های زیبایی ، داروخانه ها بعنوان دستیار و مشاور مراقبت از زیبایی مشغول به کار شوند.

توضیحات:

بعد از گذراندن دوره و برگزاری آزمون، مدرک معتبر دوزبانه مجتمع فنی تهران و مدرک بین المللیCity & Guilds  انگلستان به هنرجویان تعلق خواهد گرفت.

هنرجویانی که دوره مراقبت از پوست، مو و زیبایی را در مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک گذرانده باشند این امکان برایشان وجود دارد که با ارائه نامه ای از مجتمع فنی مبنی بر تایید گذراندن دوره و پس از قبولی در امتحانات آن ها مدرک فنی حرفه ای را دریافت می نمایند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و ثبت نام با شماره 02177203060 داخلی 218 تماس حاصل فرمایید.

 

ثبت نام