آموزش طراحی مکانیک به کمک SOLID WORK I.II

معرفی دوره SOLID WORK :

نرم افزار solid work  ، یک نرم افزار مدل ساز 3بعدی در زمینه مکانیک میباشد. این نرم افزار از دسته نرم افزار هایی مانند autocad بوده ولی از نرم افزار cad قوی تر میباشد.

این نرم افزار دارای 3 محیط Drawing , Assembly,  و محیط Part میباشد ، و قابیلت خروجی با فرمت DEG را به کاربر میدهد.

شما با استفاده از نرم افزار های Cosmos میتوانید قطعاتی که در نرم افزار سالید ورک طراحی کرده اید که آنالیز نمایید.

نرم افزار solidwork  از نرم افزارcatia ساده تر بوده و جذابیت گرافیکی بالاتری را دارا میباشد. و کاربر میتواند راحت تر با نرم افزار ارتباط برقرار کند.

اگر در اصول نقشه کشی صنعتی کمی مشکل دارید میتوانید به کمک این نرم افزار درک بیشتری از نقشه خوانی  واصول نقشه کشی کسب نمایید.

این نرم افزاربه شما این امکان را می دهد که بدون درگیر شدن با محاسبات نقشه کشی صنعتی ، شکل خود را بسازید و از جهات مختلف نقشه و نماهای 2 بعدی طرح خود را خروجی بگیرید.

یک نرم افزار مدل سازی برای جامدات است که مبتنی بر پارا Solid بوده و از رویکرد پارامتری برای ساخت مدلها و مونتاژها استفاده می‌کند.

پارامتر به ثابت‌های اطلاق می‌شود که مقدار آنها شکل یا هندسه مدل یا مونتاژ را تعیین می‌کند. پارامترها هم به صورت پارامترهای عددی نظیر طول خطوط یا قطر دایره بوده و هم به صورت پارامترهای هندسی نظیر مماس، موازی، متقارب، هم مرکز و غیره هستند.

پارامترهای عددی می‌توانند از طریق استفاده روابط با یکدیگر مرتبط بوده که امکان برآورده ساختن خواسته‌های طراحی را فراهم می‌کند. خواسته‌های طراحی به این معناست که طراح مایل است تا مدل نسبت به تغییرات و به روز آوری‌ها به چه صورت پاسخ دهد.

نرم افزار solid work  برای علاقه مندان به طراحی 3بعدی مکانیکی، کلیه دانشجویان رشته مکانیک گرایش جامدات ، ساخت و تولید، نقشه کشی صنعتی و کسانی که در حوزه تولید قطعات خودرو فعالیت میکنند مناسب میباشد.

 

ثبت نام

975,000 تومان
1,100,000 تومان