آموزش 3D MAX (Beginners to Advanced)

معرفی دوره:

نرم افزار های سه بعدی و به طور خاص نرم افزار تری دی مکس کاربردهای خیلی زیادی در بخش های مختلف صنعت ، هنر ، سرگرمی و … ایفای نقش دارد.

نرم افزار 3dmax مناسب چه کسانی میباشد:

مهم ترین سوال این است که نرم افزار 3ds max چیست و مناسب چه کسانی میباشد؟

اگر شما ذوق هنری مثل نقاشی کردن یا تخیل قوی دارید ، نرم افزار های سه بعدی از جمله تری دی مکس این اجازه را به شما می دهد تا به ذهنیت و ایده خود عینیت ببخشید.

ممکن است شما در زمینه طراحی صنعتی فعالیت میکنید یا فکر میکند در این زمینه استعداد دارید! باز هم تری دی مکس امکان نشان دادن استعداد شما را دارد به این صورت که ایده ی خود را مدل سازی می کنید مثلاً یک خودرو ! یا نه !

کابرد نرم افزار 3dmax:

تری دی مکس در معماری در زمینه ی طراحی نما ، طراحی داخلی و طراحی کابینت وطراحی دکور و …یکی از مطرح ترین نرم افزارهایی می باشد که به همراه نرم افزار اتوکد استفاده می شود .

جدیدا شرکت اتودسک یک ورژن مخصوص طراحان معماری و مهندسان شهر سازی و … بنام 3dmax    Design ارئه دااده است که فرق چندانی با ورژن عادی 3dmaxندارد .
اما…
تری دی مکس، برای ساخت بازی یا انیمیشن یا هر عکسی، در هر زمینه ای قوی است بجز بحث نورپردازی صحنه ها هم سرعتش و هم کیفیت پایین نورش باعث می شود که عکس ها یا انیمیشن های تولیدی، به واقعیت آنچنان نزدیک نباشند.

دوره تکمیلی 3DS MAX:

برای جبران این ضعف، یک نرم افزار تکمیلی (وی ری Vray برای آن طراحی شده است که بعد از نصب کردن تری دی مکس، روی تری دی مکس نصب می شود به نرم افزار اصلی الحاق می شود، به این گونه نرم افزارهای الحاقی که توانایی های جدیدی به نرم افزار اصلی می دهند، پلاگین می گویند).

اگر کار شما مربوط به آموزش تری دی مکس در معماری توصیه ی کارشناسان ما این است که حتما وی ری را فرا بگیرید، زیرا اکثر شرکت ها و معماران مهم با توجه به قدرت وی ری از این نرم افزار برای ارائه کار استفاده می کنند.

– ناگفته نماند که امروزه نرم افزار قدرتمند دیگری به نام Corona کرونا، وارد بازار کار شده است که در حال رقابت با نرم افزار قدرمند vray میباشد.

-در کنار وی ری برای تکمیل شدن یک طراح سه بعدی میتوانید نرم افزار فتوشاپ در معماری را نیز فرا بگیرید.

ثبت نام

10%-

3D MAX Beginners to Advanced

آموزش 3D max (beginner to advanced)

1,120,500 تومان1,245,000 تومان