دوره عکاسی دیجیتال

دپارتمان سینمای دیجیتال مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک

عکاسی، هنری است که با توجه به خلاقیت فردی که آن را عکاس می نامیم شکوفا میشود در واقع یک عکاس به ثبت و گزینش لحظه هایی از زمان می پردازد که در بردارنده نمایشی از حالات انسانی،پدیده های علمی،مناظر طبیعی یا هر موضوع دیگری است. با کمک این هنر می توانید اتفاقات حساس زندگی فردی ، موقعیت اجتماعی و سیاسی یک کشور،رویدادهای هنری و… را همیشگی و جاودانه سازد.

امروزه عکاسی پیشرفتهای زیادی کرده وشاید وجود دوربین های دیجیتالی مختلف باعث شده که بسیاری از افراد بتوانند عکسهای خوبی را بیاندازند.

اما همچنان آموزش تخصصی عکاسی جزو آموزشهای بروز دنیا بوده و هنرجویان زیادی تمایل به آموزش عکاسی در سرتاسر دنیا را دارند.

دوره های عکاسی دیجیتال درمجتمع فنی تهران در 110 ساعت آموزشی برگزار میشود.دراین دوره دانشپذیران ضمن آشنا شدن با تجهیزات استودیو و طرز کار با آن ها مباحث پایه مربوط به اشکال گوناگون عکاسی و نورپردازی را به صورت عملی و کاربردی می آموزند.

هنرجویان پس از گذراندن دوره عکاسی مقدماتی تا پیشرفته امادگی کامل برای دریافت آموزش حرفه ای عکاسی را دارند و می توانند در هریک از سبکهای مورد علاقه خود به صورت حرفه ای آموزش دیده و وارد بازار کار شوند. سبکهایی چون عکاسی پرتره و modeling،عکاسی تخصصی طبیعت ، آموزش عکاسی صنعتی و…

مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک مجهز به آتلیه (اختصاصی) تخصصی و کاملا پیشرفته بوده و این دوره ها با حضور اساتید برجسته و با سابقه برگزار می گردد.

دروس عکاسی دیجیتال

 

خبرها و مقاله‌های آموزشی دوره عکاسی دیجیتال