آموزش سیسکو Cisco Pack

Cisco Pack آموزش سیسکو در نمایندگی نارمک برگزار میشود شرکت سیسکو به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده تجهیزات شبکه می باشد.

این شرکت محصولات مختلفی از جمله انواع روترها ، سویچ ها ، فایروال ها و تجهیزات وایرلس دارد .

علاوه بر آن شرکت سیسکو سیستم عامل های مختلف جهت محصولات متفاوت خود را به مشتریان ارایه می کند.

ابزار های مختلف مدیریتی و مانیتورینگ و گزارش گیری از جمله محصولات نرم افزاری این شرکت می باشد.

شرکت سیسکو در سال 1984 تاسیس گردیده و هم اکنون با بیش از 70000 کارمند سهم قابل توجهی از دنیای ارتباطات را به خود اختصاص داده است.
سطوح مختلف و متنوعی در مدارک CISCO موجود است. اخذ مدرک از  CISCO بسیار ارزشمند است .

ارزش و اعتبار والائی برای متخصصین شبکه، مدیران آنها و شرکتهائی که این متخصصان را استخدام نموده اند ، دارد.

دوره های آموزشی این شرکت در سه سطح Associate  ، Professional ، Expert با نام های CCNA ، CCNP ، CCIE و در گرایش های مختلفی ارائه می شود.

دوره (CISCO Certified Network professional)CCNP یکی از مدارک ارائه شده توسط شرکت سیسکو می باشد. در این دوره بر روی مباحث CCNA تاکید بیشتری می شود و با عمق وسیعتری بررسی می گردد. مدرک CCNP از سری مدارک سطح متخصص در رابطه با مهارت فنی در نصب و تنظیمات و راه بری شبکه های LAN و WAN و نیز ارتباطات شبکه توسط سیستم شماره گیری تلفن برای شبکه های بزرگ بوده و نشانگر دانش و مهارت پیشرفته در زمینه شبکه می باشد. دوره CCNP Pack مشتمل بر 3 دوره Route, Switch, Tshoot می باشد. از آنجا که این دوره ها دارای ارتباط بسیار نزدیک و هم پوشانی های فراوانیست بنابراین ایده آل ترین حالت ، گذراندن این دوره ها به صورت پک می باشد.

پیش نیاز

گذراندن دوره CCNA و یا آشنایی کامل با مباحث این دوره

سرفصل آموزش سیسکو Cisco Pack

  • CCNP Route
  • CCNP Switch
  • CCNP Tshoot

مهارت های اکتسابی

دانشپذیران پس از پایان این دوره به عنوان یک متخصص شبکه دارای توانایی نصب ، راه اندازی و عیب یابی شبکه های محلی و شبکه های گسترده ( LAN و WAN ) می باشد . مباحث این مدرک بر روی مواردی همچون امنیت شبکه های متمرکز، VPN، Qos و تکنولوژیهای broadband تاکید دارد.

 

ثبت نام