FLUENT I&II

معرفی نرم افزار Fluent :

نرم‌افزارFluent یکی از نرم‌افزارهای صنعتی مشهور با قابلیت‌های فراوان در تحلیل سیالات است.

این نرم‌افزارFluent توانایی مدل‌سازی جریان‌های دو بعدی و سه بعدی را نیز دارد و داینامیک سیالات، محاسبه‌گر مناسبی برای جریانات تراکم‌ناپذیر و نسبتا تراکم‌پذیر است.

Fluent تعدادی مدل‌های فیزیکی را برای گستره‌ی وسیعی از اپلیکیشن‌ها شامل می‌شود که عبارتند از: جریان مغشوش، ترکیبات شیمیایی، احتراق و جریانات چندفازی. مدل‌های فیزیکی این نرم‌افزار در مش‌های سازمان‌نیافته، با به کارگیری راه حل‌های سازگار مش، مشکلات موجود را با دقت و صحت بالا رفع می‌کند .

ویژگی نرم افزار Fluent :

نرم‌افزارFluent  را به یک ابزار برجسته در آنالیز جریان سیالات تبدیل می‌سازد. لازم به ذکر است که نرم‌افزار Fluent از خروجی نرم‌افزار Gambit استفاده می‌نماید. این نرمافزار با داشتن قدرتمندترین ابزارهای مدل‌سازی و واسط‌های هم‌کنش‌گر، شما را قادر می‌سازد تا مدل‌ها را به بهترین نحو تجسم و طراحی کنید.

 

با توجه به این که Fluent قابلیت تجزیه و تحلیل جریان سیالات را فراهم می‌آورد،

با حضور در دوره آموزشی نرم‌افزارFluent می‌آموزید که چگونه به تمامی ابزارهای مورد نیاز برای طراحی و بهینه‌سازی تجهیزات مدرن سیالاتی و عیب‌یابی تاسیساتی دسترسی داشته باشید و پدیده‌های زیادی از جمله آیرودینامیک، احتراق، هیدرودینامیک، ترکیب مایعات و جامدات و گازها، پراکندگی ذرات، واکنش جریانات، انتقال حرارت و … را مدل‌سازی کنید.