آموزش زبان آلمانی

چرا زبان آلمانی؟

  • زبان آلمانی، زبانی بین المللی است که به عنوان زبان اول یا دوم بیش از 185 میلیون نفر در دنیا می باشد.
  • در حال حاضر زبان آلمانی، زبان رسمی آلمان، اتریش و لیختن اشتاین است. این زبان در بخش هایی از سوئیس، شمال ایتالیا، شرق بلژیک و شرق فرانسه به عنوان زبان دوم شناخته می شود.
  • تحصیل در اغلب دانشگاه های آلمان رایگان می باشد. این در حالیست که خیلی از دانشگاه های آلمان در رده 100 دانشگاه برتر دنیا قرار دارد. مسلم است که تسلط به زبان آلمانی امتیاز بزرگی برای اخذ ویزا و پذیرش برای دانشگاه های آلمان محسوب می شود.
  • از نظر انتشار کتاب های جدید، آلمان در رتبه پنجم قرار دارد و بسیاری از وب سایت های علمی و تخصصی به زبان آلمانی هستند. همچنین از نظر مقالات علمی آلمان در رتبه دوم قرار دارد و بیش از 28درصد مقالات و کتب علمی دنیا به زبان آلمانی است.
  • آلمان دارای بزرگترین اقتصاد در اروپا می باشد.آلمان صادر کننده اتومبیل و ماشین های صنعتی تا محصولات شیمیایی و فلزات است. دانستن زبان مادری شرکای تجاری آلمانی، در تجارت شما بسیار مفید خواهد بود.
  • یادگیری زبان آلمانی برای کسانی که دانش زبان انگلیسی بالایی دارند بسیار آسان تر می باشد.

کلاس های آلمانی در مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک در سطوح A1 , A2 , B1 , B2 , C1 , C2 برگزار می گردد.

برای پذیرش دانشگاه در رشته های آلمانی زبان،  حداقل سطح B1 زبان آلمانی الزامی است. همچنین برای دریافت پذیرش از رشته هایی که به زبان انگلیسی ارائه می شوند، مدرک آیلتس IELTSبا نمره 6 به بالا لازم می باشد.

 

در دپارتمان زبان های خارجه مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک بخش زبان ترکی استانبولی با حساسیت خاصی نسبت به یادگیری صحیح زبان ترکی استانبولی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی بر مبنای استاندارد هیتیت Hitit و کتابهای مخصوص این متد کرده است.

در صورتی که از قبل با این متد آشنا بوده باشید، بهتر است قبل از شروع دوره درخواست تعیین سطح بدهید و در غیر اینصورت نگاهی به جداول زیر بیاندازید.

کارشناسان ما در تمام ساعات اداری 8 – 21 آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.