سمینار رایگان معجزه اکسل در حسابداری 

دانش اکسل و به کارگیری ابزار های آن در حسابداری , هنر یک حسابدار می باشد.

هدف اصلی و نهایی حسابداری پس از تحلیل , ثبت رویداد های مالی و طبقه بندی و نگهداری آنها , بدست آوردن گزارشات مالی می باشد و از این رو نرم افزار اکسل برای تهیه این گزارشات ابزار کاربردی و مناسبی است.

نرم افزار اکسل با حسابداری نوین ارتباط نزدیکی پیدا کرده است. نرم افزار های حسابداری رایج با توجه به هزینه ای که در قبال آن پرداخت می کنیم کارایی و عملیات های لازم و گزارشات ساده تا پیشرفته را در اختیار ما قرار می دهند . ولی نکته اصلی اینجاست که نرم افزار های حسابداری که بتوانند تمامی گزارشات پیشرفته و کاربردی لازم را برای یک بنگاه اقتصادی فراهم کنند در دسترس همه حسابداران نیستند به دلیل اینکه همه شرکت ها توان پرداخت خرید و هزینه های پشتیبانی سالانه این نرم افزار ها را ندارند و نکته جالب این موضوع این است که هزینه پشتیبانی سالانه این نرم افزار ها معادل خرید یک نرم افزار حسابداری مناسب برای شرکت های متوسط می باشد.

با توجه به محدودیت های گفته شده , نرم افزار اکسل می تواند این خلع را به خوبی برای حسابداران پر نماید، این نرم افزار مکمل توانایی های یک حسابدار در بازار کار می باشد. حتی با استفاده از محیط ساده و کاربردی آن برای کسانی که می خواهند کارهای مالی شخصیشان را خودشان انجام دهند قابل استفاده می باشد .

تمام مدیران مالی به حسابداران و کمک حسابداران خود پیشنهاد می دهند که برای یادگیری اکسل اقدام کنند به دلیل اینکه در کنار نرم افزارهای حسابداری این نرم افزار تکمیل کننده نیاز های یک حسابدار می باشد.

دانش نرم افزار اکسل برای حسابداران یک امتیاز محسوب می شود چون با توجه به ابزار ها و توابع کاربردی اکسل می توانند جای خالی نرم افزار های بزرگ حسابداری را در شرکت ها پر کنند و مدیران عامل را از گزارشات تحلیلی و کاربردی که می توانند به تصمیم گیری آن ها کمک کنند بی نیاز نمایند.

از جمله گزارشات که با کمک نرم افزار اکسل می توان در حوزه حسابداری تهیه نمود عبارتند از :

تهیه صورت های مالی

تهیه جدول حقوق و دستمزد

تهیه جدول استهلاک

تهیه فایل شمارش انبار و انبار گردانی

تهیه گزارشات نموداری و تحلیلی و …

از علاقمندانی که تمایل دارند در این رشته فعالیت کنند دعوت می شود تا جهت بروز کردن اطلاعات خود درباره این نرم افزار در این سمینار شرکت کنند.

 

 زمان برگزاری: 98/12/06 ساعت 19-17

محل برگزاری: نارمک، خیابان فرجام، بین چهارراه خاور و میدان 100، نبش خیابان منظری داشکنی، پلاک 96، مجتمع فنی تهران نمایندگی نارمک

جهت رزرو می توانید با شماره 02177203060 داخلی 208 تماس گرفته یا عبارت SHN را به 10002000010010 پیامک کنید.

 

 شرکت در این سمینار برای عموم آزاد و رایگان است

 در ضمن به پاس حضور شرکت کنندگان، به قید قرعه به 3 نفر از عزیزان حاضر در سمینار 3 کارت طلایی تخفیف جهت ثبت نام در دوره های آموزشی تخصصی مجتمع فنی تهران نمایندگی ونک و نمایندگی نارمک اعطا می گردد. √